Workshopy

Zapojte ruce, vypněte hlavu a vyrobte si vlastní svíčku, adventní věnec nebo další zajímavé kreativní věci. Workshopy rozvíjejí umělecké dovednosti a často k tomu potřebují jedinečný prostor. My vám ho poskytujeme. Na našich workshopech si užijete čas v příjemném prostředí a nakonec si odnesete drobnost, co potěší Vás nebo Vaše blízké. Kreativní workshopy vypisujeme několikrát do roka a zúčastnit se jich může každý. Jediné, co potřebujete, je chuť tvořit. ostatní Vás naučíme. Po celou dobu workshopu bude pro Vás připravené drobné občerstvení.

Workshop Výroba přírodních svíček

Umíte si představit sychravé počasí bez toho aniž byste se jednou za čas doma nezachumlali pod deku a nezapálili si svíčku? K tomuhle období svíčky patří. A vy tak máte příležitost si vyrobit svoje vlastní, přírodní svíčky (celkem 3 kusy). Můžou pak dělat radost Vám nebo jimi můžete obdarovat vaše blízké. K dispozici budete mít veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na workshop si vyhraďte zhruba 3 hodiny Vašeho času.

Workshop Adventní věnce

Workshopy 2

Společně vytvoříme adventní věnec na stůl nebo na dveře ze zajímavých dekorativních materiálů. K dispozici budete mít veškerý potřebný materiál a pomůcky, samozřejmě si můžete donést i své oblíbené ozdoby nebo přírodniny, které vás třeba cestou cvrnknou do nosu 🙂 Na workshop si vyhraďte zhruba 2-3 hodiny Vašeho času.