Workshopy

Zapojte ruce, vypněte hlavu a vyrobte si vlastní svíčku, adventní věnec nebo další zajímavé kreativní věci. Workshopy rozvíjejí umělecké dovednosti a často k tomu potřebují jedinečný prostor. My vám ho poskytujeme. Na našich workshopech si užijete čas v příjemném prostředí a nakonec si odnesete drobnost, co potěší Vás nebo Vaše blízké. Kreativní workshopy vypisujeme několikrát do roka a zúčastnit se jich může každý. Jediné, co potřebujete, je chuť tvořit. ostatní Vás naučíme. Po celou dobu workshopu bude pro Vás připravené drobné občerstvení.

Workshop Jarní věnce

Společně vytvoříme jarní věnec na stůl nebo na dveře ze zajímavých dekorativních materiálů. K dispozici budete mít veškerý potřebný materiál a pomůcky, samozřejmě si můžete donést i své oblíbené ozdoby nebo přírodniny, které vás třeba cestou cvrnknou do nosu 🙂 Na workshop si vyhraďte zhruba 2-3 hodiny Vašeho času.

Workshop Adventní věnce

Workshopy 2

Společně vytvoříme adventní věnec na stůl nebo na dveře ze zajímavých dekorativních materiálů. K dispozici budete mít veškerý potřebný materiál a pomůcky, samozřejmě si můžete donést i své oblíbené ozdoby nebo přírodniny, které vás třeba cestou cvrnknou do nosu 🙂 Na workshop si vyhraďte zhruba 2-3 hodiny Vašeho času.

Workshop Výroba vánočních ozdob

Každá vánoční ozdoba vypráví svůj příběh, který si vždy připomínáme v období Vánoc když je věšíme na stromeček nebo větvičky. Máte rádi tradiční řemeslo, ručně vyrobené ozdoby nebo jste dokonce sběratelem netradičních ozdob a chcete si doplnit svoji sbírku o další originální kousky? Vytvořila jsme pro Vás jedinečnou kolekci vánočních ozdob, které budeme společně na kurzu vyrábět. Vy, budete designérem od začátku do konce a budeme si hrát s materiály surového dřeva, bavlny a skla. Už teď se těším na všechny vaše originální designy a barevné kombinace, které na kurzu vytvoříme.

Weekend Creative Workshop

Rádi bychom vás za celý tým pozvali na kreativní víkendový workshop, který se uskuteční na jedinečném místě, Náš Mlýn. Během celé společně strávené doby budeme procházet krajinou, která nás nechá odpočívat, ponoříme se do vlastní kreativity v různých tvarech a formách – od pohybu až po hlínu a kov, načerpáme energii v kruhu okolo stolu i kolem nočního ohně a ulehneme pod širé nebe v klidu a pohodě.

Zobrazit