Svatby

Našim konceptem je „zpomalit“, abyste si vše stihli v klidu užít. Přejeme si, aby váš den „D“ byl přesně takový, jaký jste si ho vždycky představovali. Prostory pronajímáme vždy jen na jednu svatbu za týden, abychom i my měli možnost si užít tohoto pozitivního místa. Je nám jedno, jestli u nás budete od čtvrtka do soboty, nebo od pátku do neděle, prostory jsou k dispozici vždy na tři dny. Pokud máte jiné představy a přání, vždy se budeme snažit vyjít vstříc a rádi se domluvíme.

Svatby 1

Svatby lze uspořádat celoročně. Prostory stodoly jsou ideální pro středně velké svatby (80 hostů). V chladných měsících je však kapacita omezená (60 hostů), aby Vám to bylo pohodlné. Individuálně řešíme i menší svatby či oslavy. Každý z nás má rád něco jiného, proto je každá svatba jedinečná.

Našim přáním bylo vytvořit prostor, kde proběhne vše, včetně obřadu. Obřad můžete uspořádat kdekoliv v prostorách mlýna. Odměnou pro nás je vaše radost z nezapomenutelného zážitku.

U nás ve stodole se nevaří, je možné mít vlastní catering, vlastní nápoje, vlastní výzdobu, kafe i sladký bar…. Nechceme nikoho omezovat ve výběru možných dodavatelů, ale rádi vám doporučíme spolehlivé a ověřené dodavatele pro váš velký den.

Oceníme, když během vaší svatby budete šetrní k přírodě a ke všemu co nás obklopuje, moc si všeho vážíme. Uvítáme udržitelnost a budeme nesmírně šťastní, když nebudete používat jednorázové plasty a budete se snažit neplýtvat jídlem.

dort

sweet bar 2
sweet barOhňostroje jsou u nás zakázané, plastové konfety nemáme rádi, ale namísto toho lze použít prskavky. Chceme Vám usnadnit Váš den, proto Vám rádi zapůjčíme různé svatební dekorace. Samozřejmě můžete využít i služeb svatební koordinace, která Vám připraví svatbu přesně podle Vašich představ.

Věříme, že si nás vybíráte právě proto, že celý koncept mlýna a my jako lidé jsme vám blízcí.

Pro rezervaci Vašeho termínu využijte náš rezervační formulář.
Nezávazná rezervace nám přijde na email a my Vám rádi zašleme podrobnosti ohledně našeho pronájmu.

okno motylzpevak a housleSvatby 20