Naše filozofie

Našli jsme místo, kde můžeme stále tvořit, a to nejen pro sebe. Máme rádi lidi, setkání a přírodu. Náš mlýn je projekt o úniku do přírody. Vytvořili jsme místo, odkud se nám nechce odcházet a rádi se sem vracíme. Místo, které i vy si můžete zažít. Místo, kam i vy se budete rádi vracet.

Naše filozofie 1

Pohled od náhonu

Od začátku jsme se řídili myšlenkou potkat lidi podobného ražení, a nabídnout jim prostředí, kde mohou trávit hezké chvíle obklopení krásnou přírodou. Vytvořili jsme místo, kde je možné se věnovat sami sobě, našim blízkým, být spolu a užívat si společné a nezapomenutelné chvíle naplno. Naše přání bylo zpomalit, proto si přejeme, abyste u nás zpomalili i vy a dopřáli si čas a klid na všechno co chcete dělat.

Naše filozofie 3

Naše filozofie 4

Milujeme přírodu v kombinaci s architekturou. Máme rádi hezké prostředí. Snažíme se přistupovat k celému projektu citlivě, využíváme přírodní materiály.
V průběhu naší rekonstrukce jsme myšlenky stále vyvíjeli a pokračujeme v tom i nadále. Téměř vše na mlýně děláme pomocí rodiny a přátel a jsme za to vděční. Na mlýně jsme si spoustu věcí uvědomili a jsme za to rádi. Náš mlýn je takové naše „malé – velké dítě“, které pořád roste. Přejeme si, aby vás naladil stejně pozitivně jako nás a všechny prostory se vám podařilo vnímat a zároveň o ně pečovat, jako by byly vaše.

Naše filozofie 5

Náš mlýn má spoustu přátel a díky tomu se může stále vyvíjet a růst. Teď se u nás můžete stavit na „pokec“ u kávy, když upečete buchtu, rádi ji ochutnáme.Také si můžete prostory našeho mlýna pronajmout na pár dnů na soukromou událost, a díky tomu pak budeme mít prostředky Náš mlýn i nadále budovat. My bychom si totiž přáli, abyste u nás byli pořád. Našim snem je, vytvořit boutique hotel o šesti pokojích s přírodním wellness a perfektní kuchyní. Přejeme si, abyste k nám mohli přijít kdykoliv budete chtít a my budeme připraveni vám dopřát prožít ty nejkrásnější zážitky a chvilky odpočinku.

Naše filozofie 6

Uvědomili jsme si, že není nic důležitějšího a hodnotnějšího, než příroda a skvělí lidé.

Naše filozofie 7

My jsme dva mladí architekti, pár na prahu třicítky, čerství manželé. Po 9 letech intenzivního života ve městě jsme se rozhodli vrátit se k podstatě. Teď je ten správný okamžik to udělat.
Objevili jsme místo, které můžeme vytvářet, vyvíjet naše myšlenky a můžeme se tam kdykoliv vracet. Můžeme potkávat spoustu lidí, vymýšlet nové projekty a hlavně užívat si sebe, svých blízkých a života.
Proto vznikl NÁŠ MLÝN.

Naše filozofie 9

Těšíme se na chvíle, kdy se budeme moci setkávat častěji a bude nás ještě víc.

Naše filozofie 11
Naše filozofie 10

Victor, Nikol a Náš Mlýn.

stit stodoly