Degustace

Grill Pub

Den u nás, s námi, pod taktovkou šéfkuchaře Zdeňka.
 
Přejeme si, abyste si vzali den volna, abyste vypnuli a na chvíli si oddechli. Pozveme si Vás k sobě, a pokusíme se vám dopřát neopakovatelný zážitek – zážitek spojující atmosféru místa Našeho mlýna,  dokonalého jídla a skvělých lidí. Objevíte zde řadu nových věcí, sblížíte se s přírodou a mezi sebou. 24 hodin u nás bude překvapením, které budete chtít zažít znovu a znovu. Po vašem příjezdu vám ukážeme Náš Mlýn a místo kde ulehnete ke spánku (pokud slunce nevyjde dříve než zhasne oheň). Budete si moci vybrat jeden z naších domečků v sadu, a nebo apartmá v domě pana mlynáře. Ať si vyberete jakkoliv, usnete jako v bavlnce! Celé odpoledne můžete trávit dle vašich představ. Procházkou lesem k Ochozské kyselce, nebo si zrovna můžete se sklenkou vína dočíst rozečtenou knihu…. Protože menu bude bohaté, Zdeněk bude na přípravách pracovat již od dopoledne, máte možnost přidat „ruku k dílu“, nebo jen tak nakouknout přes rameno. K obědu vám připraví třeba sendvič, aby vás navnadil na správnou vlnu a také, abyste se o to více těšili na několika chodové podvečerní menu. Celé menu bude připravené na otevřeném ohni pod širým nebem z těch nejlepších surovin. A ráno, pokud vůbec půjdete spát, vás překvapí bohatá snídaně v podobném duchu.
 
Cena za všechno bude 4.444,- za osobu
 
Cena zahrnuje ubytování na jednu noc v dřevěném domku, odpolední svačinku z grilu, večeři o minimálně 6 chodech, láhev nejlepšího moravského vína nebo 5x čepované pivo, snídaně a nedostatečný mobilní signál, aby vás nikdo nerušil.
 
Budete mít také příležitost přidat ruku k dílu a spoustu věci se naučit.
 
Termín akce se bude odehrávat podle aktuální situace ohledně Covid19 a vládním opatřením, nejdříve však v měsíci červen, červenec 2021. Protože chceme, abyste si tuto akci maximálně užili, jsme omezili kapacitu zúčastněných na 16 osob. V případě zájmu napište nám na info@nasmlyn.com